ACCESSOIRES
Voorbehandelde Veters
(644)£5.00Vloeistofafstotende veters: Maximale bescherming, 10 wasbeurten. Blijf fris: Beschermt tegen vuil en vloeistoffen Stijl variatie: Pas bij uw sneakerstijl 120 cm lang
£5.00
De Crep Protect Pre-treated Laces zijn speciaal ontworpen om vloeistoffen en vuil af te stoten die anders in je veters kunnen trekken.
Onze unieke waterafstotende technologie is in elke kleine vezel van onze veters verweven voor maximale bescherming, die tot 10 wasbeurten meegaat.
Deze vloeistofbestendige veters zijn er ook in allerlei stijlen en kleuren, zodat je een paar kunt kiezen dat het best bij je sneakerstijl past.- £45.00
Premium Sneakerbescherming: Stof- en UV-bescherming Maatvriendelijk Ontwerp: Geschikt tot UK 12 Verhoogde Opslagstijl: Presenteer met vertrouwen Koop in bulk en bespaar: 7+ Crates V2 (Aantal 4) 15% korting 13+ Crates V2 (Aantal 7) 20% korting 19+ Crates V2 (Aantal 10) 25% korting 97+ Crates V2 (Aantal 49) 30% korting
£45.00Maak kennis met Crep Protect Crate 2.0: de ultieme displaybox die je sneakers beschermt tegen stof en UV-zonlicht.
Het duurzame 3-zijdige kijkontwerp biedt plaats aan sneakers tot maat US 13, inclusief high tops. De heldere, zwartzijdige panelen blokkeren zonlicht, waardoor verkleuring wordt verminderd. Verhoog je sneakeropslag met stijl en bescherming.Koop in bulk & bespaar:
7+ Crates V2 (aantal 4) 15% korting
13+ Crates V2 (aantal 7) 20% korting
19+ Crates V2 (aantal 10) 25% korting
97+ Crates V2 (aantal 49) 30% korting Gel Insoles
(29)£20.00 £16.00Alzijdig comfort: Ademende, schokabsorberende gel-inlegzolen Verbeterde ondersteuning: Energieverspreiding, gewrichtsverlichting Geurvrij vertrouwen: Ingebouwd antibacterieel schild
£20.00 £16.00Ervaar ultiem comfort en ondersteuning met de Crep Protect Gel Inlegzolen.
Deze inlegzolen, ontworpen voor alle voettypes, bieden ademend vermogen, schokabsorptie en bevatten dempende gelstructuren die helpen energie rond je voet te verspreiden.
Ze helpen ook de impact op spieren en gewrichten te verminderen, wat superieur comfort bij elke stap garandeert.
Bovendien zijn ze voorzien van een antibacterieel schild om je sneakers geurvrij te houden.Trees
(2916)£12.00Pluche fluwelen bescherming: Behoud de vorm van sneakers Voorkomt interne schade: Ideaal voor reiniging Zeg vaarwel tegen kreukels: Behoud de sneakerkwaliteit
£12.00Verhoog je sneakeronderhoud met de Crep Protect Sneaker Trees.
Deze Sneaker Trees, gemaakt van zachte fluwelen coating, bieden je sneakers de ultieme bescherming tegen interne beschadigingen.
Ze behouden de originele vorm van je kicks, waardoor ze ideaal zijn voor het schoonmaken van je sneakers en het verminderen van ongewenste kreukels.
- £45.00
Slanke Opbergoplossing: Duurzaam, stapelbaar, past tot US 13 Aanpasbare Verlichting: LED's, geluidsregeling, sterilisatie Naadloze Organisatie: Verbind tot 10 kratten Koop Meer & Bespaar Meer 5+ Kratten V2 (Aantal 5) 7% Korting 15+ Kratten V2 (Aantal 15) 10% Korting 30+ Kratten V2 (Aantal 30) 12% Korting 50+ Kratten V2 (Aantal 50) 15% Korting Korting wordt toegepast in de winkelwagen
£45.00Breng je sneakerruimte naar een hoger niveau met de Crep Protect Crates 3.0.
Deze strakke 3-zijdige kratten zijn extreem duurzaam, stapelbaar en ontworpen om sneakers tot maat UK 12 / US 13 te passen, inclusief high tops.
Creëer je sfeer met de ingebouwde LED-verlichting inclusief sterilisatiemodus.
Activeer de verlichting via geluidsbediening en synchroniseer je kratten met een plug-in verbinding, die 10 kratten van stroom voorziet - sneakeropslag was nog nooit zo eenvoudig.
Koop meer & bespaar meer
5+ Crates V3 (Aantal 5) 7% korting
15+ Crates V3 (Aantal 15) 10% korting
30+ Crates V3 (Aantal 30) 12% korting
50+ Crates V3 (Aantal 50) 15% korting
*Korting wordt toegepast in de winkelwagen Sneaker Tas
(0)£65.00Premium Sneaker Reistas: Stijl, duurzaamheid, zorg Beschermt onderweg: Behoud de conditie van je sneakers Ultiem gemak: Eenvoudig en stijlvol transport Afmetingen: 54.5 x 25 x 33cm
£65.00Blijf de concurrentie een stap voor met de Crep Protect Sneaker Travel Bag – de ultieme reisaccessoire die je sneakers in topconditie houdt.
Deze premium duffel-achtige tas combineert duurzaamheid, schoenverzorging en een elite stijl, en zorgt voor eenvoudig en gemakkelijk transport van je sneakers terwijl het onderweg het hoogste niveau van bescherming biedt.
Sport Insoles
(12)£10.00 £8.00Prestatie en comfort: Poron-technologie voor een actieve levensstijl Verbeterde voortstuwing: Bevordert afzet en snelle bewegingen 55%+ Veerkracht van de bal: Kracht en wendbaarheid voor sport
£10.00 £8.00
Maak kennis met Crep Protect Sport Insoles, de ultieme combinatie van comfort en prestatie.
Ze zijn afgestemd op jouw actieve levensstijl en voorzien van Poron open-cel technologie die de impact op je voeten minimaliseert en de voorwaartse voortstuwing en demping verbetert.
Deze inlegzolen leveren ook meer dan 55% balrebound voor krachtige afzet en snelle bewegingen.Fuzzy Laces
(0)£10.00Voorbehandelde barrière stoot vloeistoffen en vlekken af Duurzaam & gaat lang mee: Bescherming die tot 10 wasbeurten meegaat Perfect voor je adidas Campus, Air Force 1 Lows & meer! 140 cm lang
£10.00
De Crep Protect Fuzzy Style Laces zijn ontworpen om de look van je favoriete sneakers aan te passen en te upgraden.
Deze veters zijn ontwikkeld met onze unieke waterdichte technologie en stoten effectief vloeistoffen en vlekken af, terwijl ze hun oorspronkelijke kleur en gevoel behouden.Impact Insoles
(0)£8.00Verbeterde Sportprestaties: Poron XRD-technologie vermindert vermoeidheid 90% Impactabsorptie: Verhoogt de voortstuwing Gedempte Afzet: Verbeter je spel met comfort
£8.00Til je prestaties naar een hoger niveau met de Crep Protect Impact Insoles.
Ontwikkeld met Poron XRD-technologie: onze schokabsorberende inlegzolen bieden vermoeide voeten direct verlichting tijdens het sporten.
Ze absorberen 90% van de impact en leiden de kracht weg van je voeten voor meer afzet en gedempte sprongen.Comfort Insoles
(0)£10.00 £8.00Ultiem comfort: PORON®-technologie, ademend vermogen Stabiliteit & ondersteuning: Ideaal voor dagelijkse prestaties Comfort op maat: Ontworpen voor jouw levensstijl
£10.00 £8.00Ervaar ultiem comfort van de eerste tot de laatste stap met onze speciale Comfort Insoles.
Ze houden je koel, verbeteren de stabiliteit en zorgen voor ademend vermogen dankzij geavanceerde PORON®-technologie.
Afgestemd op jouw lifestyle: deze inlegzolen spelen in op jouw unieke behoeften en zijn perfect voor dagelijkse prestaties.Rope Laces
(0)£12.00Voorbehandelde barrière stoot vloeistof en vlekken af Duurzaam en langdurig: bescherming die tot 10 wasbeurten meegaat Perfect voor je adidas Campus, Air Force 1 Lows en meer! 130 cm lang
£12.00
De Crep Protect Rope Style Laces zijn ontworpen om de look van je favoriete sneakers aan te passen en te upgraden.
Deze veters zijn ontwikkeld met onze unieke waterdichte technologie en stoten effectief vloeistoffen en vlekken af, terwijl ze hun oorspronkelijke kleur en gevoel behouden.- £25.00
Getting your kids prepped for the new school term? Easy. The Crep Protect School Uniform Bundle contains all the essential shoe...
£25.00Getting your kids prepped for the new school term? Easy. The Crep Protect School Uniform Bundle contains all the essential shoe care items designed to lift dirt, stains and scuffs so their shoes stay fresh from the first bell to the last.
The School Uniform Bundle contains:
- x12 Dual-Sided Sneaker Cleaning Wipes
- x1 Crep Protect Mark On Pen (White)
- x1 Pair of Crep Protect Pre-Treated Laces (White or Black, Flat or Round)







































































































































