CADEAUS/ BUNDELS
Crep Protect X DJ Khaled
(153)£45.00 £22.49Exclusieve DJ Khaled Box Pack: ultieme sneaker care Iconisch "We The Best"-design: gelimiteerd verzamelobject Stijlvolle displaycase: ideaal cadeau voor sneakerliefhebbers
£45.00 £22.49De limited edition Crep Protect X DJ Khaled sneakerverzorgingscollectie heeft de kenmerkende “We The Best”
Grateful-kleurencombinatie, met ons gezamenlijke assortiment producten, allemaal verpakt in een displaydoos die perfect is voor in de winkel.Gift Pack
(2043)£35.00Sneakerverzorging Cadeauset: Crep Protect benodigdheden Complete Reinigingsset: Spray, doekjes, borstel, cure Ideale Geschenkkeuze: Deel de vreugde van schone sneakers
£35.00Geef het cadeau van frisse sneakers met ons Crep Protect Gift Pack.
Dit exclusieve cadeaupakket voor sneakeronderhoud bevat enkele van onze bestverkochte reinigingsproducten:
- 200ml Protector Spray
- 200ml Cure Solution
- x1 Microvezeldoek
- x1 Premium Sneakerborstel
- x 12 SneakerreinigingsdoekjesCure Travel Kit
(17523)£16.00Alles-in-één sneakerverzorging: 100 ml natuurlijke oplossing, premium borstel, doek en etui Cure-reinigingsoplossing met borstel en doek om vlekken en viezigheid effectief te verwijderen Inclusief handig draagetui, makkelijk op te bergen en mee te nemen
£16.00Introductie van de ultieme Crep Protect Cure Cleaning Kit - de alles-in-één oplossing voor het schoonmaken van je sneakers.
Onze premium schoonmaakkit is speciaal ontworpen om hardnekkige vlekken en vuil te verwijderen.
De kit bevat:
- 100ml ultieme reinigingsoplossing
- 98% natuurlijk
- Premium borstel
- Microvezeldoek
- DraagtasStarter Pack
(234)£22.00Ultieme Sneakerverzorging: Starterkit voor onderweg Compleet pakket: Foam, Spray, 6 dubbelzijdige doekjes Behoud je stijl: Reisvriendelijk gemak
£22.00Verpesten vlekken en vuil jouw 'drip'? Haal onze Crep Protect Starterkit in huis - het ultieme sneakerverzorgingspakket met een reisvriendelijke touch.
De Crep Protect Starter Pack is alles wat je nodig hebt om je sneakers onderweg vlekkeloos te houden. Inclusief onze innovatief ontwikkelde Cure Foam, een miniatuur 50ml Protective Spray en zes van onze dubbelzijdige wegwerpdoekjes.Suede & Nubuck Pack
(288)£35.00Crep Protect Spray: Weert vloeistoffen en vlekken af. Voor tot 4 weken langdurige bescherming. Suede & Nubuck Reviver: Verjongt, voedt en herstelt de textuur. Eraser: Frist op, ruwt weer op en verwijdert schaafplekken van je suède en nubuck sneakers Pre-Treated Laces: Vloeistofafstotende veters. Maximale bescherming, 10 wasbeurten.
£35.00Introductie van de Crep Protect Suede Pack. Deze alles-in-één sneakerverzorgingskit combineert een selectie van onze bestverkochte sneakerverzorgingsproducten, ontworpen om je suède en nubuck sneakers te reinigen, op te frissen, te beschermen en te stylen.
Elke kit bevat:
- 200 mL Spray
- 45 mL Suede Reviver
- Gum
- Voorbehandelde vetersBox Pack
(1786)£35.00Essentiële Sneakerverzorging: All-in-één boxpakket Premium Reinigingshulpmiddelen: Cure, borstel, gum, doekjes Ultieme Bundel: Behoud de perfecte staat van sneakers
£35.00Verhoog je sneakerverzorging met het Crep Protect Box Pack.
Deze all-inclusive set biedt essentiële hulpmiddelen om je sneakers in topconditie te houden.
Binnenin vind je de belangrijkste reinigingsartikelen:
- Cure-oplossing
- Premium borstel
- Gum
- Crep Protect pillen
- Zes dubbelzijdige doekjes
Het is de ultieme bundel voor sneakerliefhebbers.- £48.00 £40.00
Protect your sneakers with the Ultimate Crep Protect Spray, making it easier than ever to repel liquids and stains.Forming an i...
£48.00 £40.00Protect your sneakers with the Ultimate Crep Protect Spray, making it easier than ever to repel liquids and stains.
Forming an invisible hydrophobic layer over your sneakers for up to 2 weeks of long-lasting protection.
Fast-drying and breathable, this is the only waterproofing technology your sneakers will ever need. - £45.00
Keeping your white sneakers box-fresh doesn't have to be a struggle. With the help of Crep Protect's essentials, you'll be step...
£45.00Keeping your white sneakers box-fresh doesn't have to be a struggle. With the help of Crep Protect's essentials, you'll be stepping clean all year long.
The White Sneaker Care Bundle contains:
- Cure Travel Kit for deep cleaning
- Pre-Treated Laces (White, Flat or Round)
- Mark On Pen (White)
- Protector Spray
- £24.00
Suffer from smelly kicks? Crep Protect Deo is the ultimate fix.Our specially formulated, premium-scented selection of deodorise...
£24.00Suffer from smelly kicks? Crep Protect Deo is the ultimate fix.
Our specially formulated, premium-scented selection of deodorisers is designed to keep your sneakers feeling and smelling fresh from the inside out. With up to 24 hours of unbeatable freshness, you can say goodbye to lingering odours.
Available in 2 Refreshing Scents:
Fresh Linen: Experience the ultimate luxury with our 'Fresh Linen' scent, capturing the essence of freshly laundered cotton in a clean, crisp aroma that delivers unmatched freshness.
Vanquish: Our sophisticated fragrance captivates the senses with rich masculine and woody undertones, balanced by earthy oak moss and creamy notes of vanilla.
- £21.60
Save big with the Crep Protect FoamX and Microfibre Towels bundle - the dynamic duo you’ve been waiting for to keep your kicks ...
£21.60Save big with the Crep Protect FoamX and Microfibre Towels bundle - the dynamic duo you’ve been waiting for to keep your kicks fresh and clean. Enjoy 10% off when you buy the FoamX and Microfibre Towels together.
FoamX
Experience effortless sneaker cleaning with a colour-changing formula suitable for all materials. It's quick, powerful, and environmentally friendly.
Microfibre Towels
Enhance your sneaker care kit with two super-absorbent towels. Use the Premium Towel for uppers and the Essential Towel for wiping your midsoles and outsoles
The PE Bundle
(0)£24.00Keeping your kids' PE trainers fresh has never been easier with the Crep Protect PE Bundle. Inside, you'll find everything need...
£24.00Keeping your kids' PE trainers fresh has never been easier with the Crep Protect PE Bundle. Inside, you'll find everything needed to keep their sneakers stain-free and smelling clean, inside and out, all year round.
Each PE Bundle includes:
- 1x Crep Protect Deo (Fresh Linen)
- 1x Crep Protect Spray
Classroom Bundle
(0)£25.60Give your sneakers the back-to-school reset they deserve with the Classroom Bundle. From cleaning and protecting your pairs to ...
£25.60Give your sneakers the back-to-school reset they deserve with the Classroom Bundle. From cleaning and protecting your pairs to switching up your laces, it’s everything you need to keep your sneakers fresh, clean and ready for whatever the day throws at them.
- £24.00 £22.00
Protect your sneakers with the Ultimate Crep Protect Spray, making it easier than ever to repel liquids and stains.Forming an i...
£24.00 £22.00Protect your sneakers with the Ultimate Crep Protect Spray, making it easier than ever to repel liquids and stains.
Forming an invisible hydrophobic layer over your sneakers for up to 2 weeks of long-lasting protection.
Fast-drying and breathable, this is the only waterproofing technology your sneakers will ever need. Tube Kit
(253)£30.00Essentiële Sneakerverzorging: Alles-in-één Buis Kit Premium Reinigingshulpmiddelen: Reinigingsmiddel, borstel, gum, doekjes Perfect Cadeau: Houd sneakers fris en als nieuw
£30.00Maak kennis met de Crep Protect Tube Pack, jouw ultieme collectie sneakerverzorgingsbenodigdheden.
Binnenin vind je onze 100 ml Cure Solution, Premium Sneaker Borstel, Gum en een set van zes dubbelzijdige doekjes.
Het is het ideale cadeau voor sneakerheads, met alles wat nodig is om die sneakers er fris en brandschoon uit te laten zien.- £25.00
Getting your kids prepped for the new school term? Easy. The Crep Protect School Uniform Bundle contains all the essential shoe...
£25.00Getting your kids prepped for the new school term? Easy. The Crep Protect School Uniform Bundle contains all the essential shoe care items designed to lift dirt, stains and scuffs so their shoes stay fresh from the first bell to the last.
The School Uniform Bundle contains:
- x12 Dual-Sided Sneaker Cleaning Wipes
- x1 Crep Protect Mark On Pen (White)
- x1 Pair of Crep Protect Pre-Treated Laces (White or Black, Flat or Round)
















































































































