Bestsellers
Suede & Nubuck Pack
(288)£35.00Crep Protect Spray: Weert vloeistoffen en vlekken af. Voor tot 4 weken langdurige bescherming. Suede & Nubuck Reviver: Verjongt, voedt en herstelt de textuur. Eraser: Frist op, ruwt weer op en verwijdert schaafplekken van je suède en nubuck sneakers Pre-Treated Laces: Vloeistofafstotende veters. Maximale bescherming, 10 wasbeurten.
£35.00Introductie van de Crep Protect Suede Pack. Deze alles-in-één sneakerverzorgingskit combineert een selectie van onze bestverkochte sneakerverzorgingsproducten, ontworpen om je suède en nubuck sneakers te reinigen, op te frissen, te beschermen en te stylen.
Elke kit bevat:
- 200 mL Spray
- 45 mL Suede Reviver
- Gum
- Voorbehandelde vetersPill
(1391)£8.00Aanpasbare frisheid: Keuze uit laag, medium of hoog Zeoliettechnologie: Absorbeert vocht en elimineert geurtjes Langdurige frisheid: Houdt sneakers fris ruikend
£8.00Draai om de gewenste mate van frisheid (laag, gemiddeld, hoog) in te stellen, en plaats ze vervolgens in elke sneaker om ervoor te zorgen dat ze fris ruiken.
Deze pillen bevatten Zeoliet-technologie, die vocht effectief absorbeert, vasthoudt en geuren elimineert om je sneakers langer fris te houden.Leather Reviver
(0)£12.00Nourishing formula: Restores & revitalises tired leather Water-based solution: Gentle on leather while providing effective care. Pocket-sized 45ml bottle – Easy to carry wherever you go.
£12.00Lifeless leather footwear? We’ve got the cure. Our nourishing water-based Leather Reviver revitalises and restores the natural moisture in your leather sneakers, bringing them back to life.
Mark On Pen
(440)£12.00Sneaker Revival: Nauwkeurige restauratie en personalisatie Reisvriendelijk: Gemakkelijk onderweg te gebruiken 8 mm beitelpunt: frisse tussenzolen en maak aangepaste ontwerpen
£12.00Geef je sneakers de revival die ze nodig hebben met de Crep Protect Mark On Pen.
Deze reisvriendelijke pen voor schoenen is ontworpen voor het gemakkelijk en precies restaureren of aanpassen van je sneakers.
Met zijn 8mm beitelpunt kun je versleten tussenzolen een frisse look geven of gemakkelijk je eigen ontwerpen creëren.Box Pack
(1786)£35.00Essentiële Sneakerverzorging: All-in-één boxpakket Premium Reinigingshulpmiddelen: Cure, borstel, gum, doekjes Ultieme Bundel: Behoud de perfecte staat van sneakers
£35.00Verhoog je sneakerverzorging met het Crep Protect Box Pack.
Deze all-inclusive set biedt essentiële hulpmiddelen om je sneakers in topconditie te houden.
Binnenin vind je de belangrijkste reinigingsartikelen:
- Cure-oplossing
- Premium borstel
- Gum
- Crep Protect pillen
- Zes dubbelzijdige doekjes
Het is de ultieme bundel voor sneakerliefhebbers.Gel Insoles
(29)£20.00 £16.00Alzijdig comfort: Ademende, schokabsorberende gel-inlegzolen Verbeterde ondersteuning: Energieverspreiding, gewrichtsverlichting Geurvrij vertrouwen: Ingebouwd antibacterieel schild
£20.00 £16.00Ervaar ultiem comfort en ondersteuning met de Crep Protect Gel Inlegzolen.
Deze inlegzolen, ontworpen voor alle voettypes, bieden ademend vermogen, schokabsorptie en bevatten dempende gelstructuren die helpen energie rond je voet te verspreiden.
Ze helpen ook de impact op spieren en gewrichten te verminderen, wat superieur comfort bij elke stap garandeert.
Bovendien zijn ze voorzien van een antibacterieel schild om je sneakers geurvrij te houden.Trees
(2916)£12.00Pluche fluwelen bescherming: Behoud de vorm van sneakers Voorkomt interne schade: Ideaal voor reiniging Zeg vaarwel tegen kreukels: Behoud de sneakerkwaliteit
£12.00Verhoog je sneakeronderhoud met de Crep Protect Sneaker Trees.
Deze Sneaker Trees, gemaakt van zachte fluwelen coating, bieden je sneakers de ultieme bescherming tegen interne beschadigingen.
Ze behouden de originele vorm van je kicks, waardoor ze ideaal zijn voor het schoonmaken van je sneakers en het verminderen van ongewenste kreukels.
- £45.00
Slanke Opbergoplossing: Duurzaam, stapelbaar, past tot US 13 Aanpasbare Verlichting: LED's, geluidsregeling, sterilisatie Naadloze Organisatie: Verbind tot 10 kratten Koop Meer & Bespaar Meer 5+ Kratten V2 (Aantal 5) 7% Korting 15+ Kratten V2 (Aantal 15) 10% Korting 30+ Kratten V2 (Aantal 30) 12% Korting 50+ Kratten V2 (Aantal 50) 15% Korting Korting wordt toegepast in de winkelwagen
£45.00Breng je sneakerruimte naar een hoger niveau met de Crep Protect Crates 3.0.
Deze strakke 3-zijdige kratten zijn extreem duurzaam, stapelbaar en ontworpen om sneakers tot maat UK 12 / US 13 te passen, inclusief high tops.
Creëer je sfeer met de ingebouwde LED-verlichting inclusief sterilisatiemodus.
Activeer de verlichting via geluidsbediening en synchroniseer je kratten met een plug-in verbinding, die 10 kratten van stroom voorziet - sneakeropslag was nog nooit zo eenvoudig.
Koop meer & bespaar meer
5+ Crates V3 (Aantal 5) 7% korting
15+ Crates V3 (Aantal 15) 10% korting
30+ Crates V3 (Aantal 30) 12% korting
50+ Crates V3 (Aantal 50) 15% korting
*Korting wordt toegepast in de winkelwagen - £48.00 £40.00
Protect your sneakers with the Ultimate Crep Protect Spray, making it easier than ever to repel liquids and stains.Forming an i...
£48.00 £40.00Protect your sneakers with the Ultimate Crep Protect Spray, making it easier than ever to repel liquids and stains.
Forming an invisible hydrophobic layer over your sneakers for up to 2 weeks of long-lasting protection.
Fast-drying and breathable, this is the only waterproofing technology your sneakers will ever need. - £45.00
Keeping your white sneakers box-fresh doesn't have to be a struggle. With the help of Crep Protect's essentials, you'll be step...
£45.00Keeping your white sneakers box-fresh doesn't have to be a struggle. With the help of Crep Protect's essentials, you'll be stepping clean all year long.
The White Sneaker Care Bundle contains:
- Cure Travel Kit for deep cleaning
- Pre-Treated Laces (White, Flat or Round)
- Mark On Pen (White)
- Protector Spray
- £24.00
Suffer from smelly kicks? Crep Protect Deo is the ultimate fix.Our specially formulated, premium-scented selection of deodorise...
£24.00Suffer from smelly kicks? Crep Protect Deo is the ultimate fix.
Our specially formulated, premium-scented selection of deodorisers is designed to keep your sneakers feeling and smelling fresh from the inside out. With up to 24 hours of unbeatable freshness, you can say goodbye to lingering odours.
Available in 2 Refreshing Scents:
Fresh Linen: Experience the ultimate luxury with our 'Fresh Linen' scent, capturing the essence of freshly laundered cotton in a clean, crisp aroma that delivers unmatched freshness.
Vanquish: Our sophisticated fragrance captivates the senses with rich masculine and woody undertones, balanced by earthy oak moss and creamy notes of vanilla.
Sneaker Tas
(0)£65.00Premium Sneaker Reistas: Stijl, duurzaamheid, zorg Beschermt onderweg: Behoud de conditie van je sneakers Ultiem gemak: Eenvoudig en stijlvol transport Afmetingen: 54.5 x 25 x 33cm
£65.00Blijf de concurrentie een stap voor met de Crep Protect Sneaker Travel Bag – de ultieme reisaccessoire die je sneakers in topconditie houdt.
Deze premium duffel-achtige tas combineert duurzaamheid, schoenverzorging en een elite stijl, en zorgt voor eenvoudig en gemakkelijk transport van je sneakers terwijl het onderweg het hoogste niveau van bescherming biedt.
- £21.60
Save big with the Crep Protect FoamX and Microfibre Towels bundle - the dynamic duo you’ve been waiting for to keep your kicks ...
£21.60Save big with the Crep Protect FoamX and Microfibre Towels bundle - the dynamic duo you’ve been waiting for to keep your kicks fresh and clean. Enjoy 10% off when you buy the FoamX and Microfibre Towels together.
FoamX
Experience effortless sneaker cleaning with a colour-changing formula suitable for all materials. It's quick, powerful, and environmentally friendly.
Microfibre Towels
Enhance your sneaker care kit with two super-absorbent towels. Use the Premium Towel for uppers and the Essential Towel for wiping your midsoles and outsoles
Towel
(0)£10.00Essential Microfibre Towel: ideaal voor het reinigen van tussen- en buitenzolen Premium Microfibre Towel: perfect om het bovenwerk van je sneakers af te vegen Super absorberend: verwijdert snel overtollig vocht Veelzijdig: geschikt voor alle materialen
£10.00Maak kennis met de Crep Protect Microfibre Towels.
Deze superabsorberende doeken vegen moeiteloos vuil, vloeistoffen en schuimresten weg.
Ze helpen overtollig vocht te verwijderen tijdens het schoonmaken van je sneakers.
Elk pak bevat doeken in twee verschillende formaten, elk voor een specifiek gebruik: Essential en Premium.Sport Insoles
(12)£10.00 £8.00Prestatie en comfort: Poron-technologie voor een actieve levensstijl Verbeterde voortstuwing: Bevordert afzet en snelle bewegingen 55%+ Veerkracht van de bal: Kracht en wendbaarheid voor sport
£10.00 £8.00
Maak kennis met Crep Protect Sport Insoles, de ultieme combinatie van comfort en prestatie.
Ze zijn afgestemd op jouw actieve levensstijl en voorzien van Poron open-cel technologie die de impact op je voeten minimaliseert en de voorwaartse voortstuwing en demping verbetert.
Deze inlegzolen leveren ook meer dan 55% balrebound voor krachtige afzet en snelle bewegingen.Fuzzy Laces
(0)£10.00Voorbehandelde barrière stoot vloeistoffen en vlekken af Duurzaam & gaat lang mee: Bescherming die tot 10 wasbeurten meegaat Perfect voor je adidas Campus, Air Force 1 Lows & meer! 140 cm lang
£10.00
De Crep Protect Fuzzy Style Laces zijn ontworpen om de look van je favoriete sneakers aan te passen en te upgraden.
Deze veters zijn ontwikkeld met onze unieke waterdichte technologie en stoten effectief vloeistoffen en vlekken af, terwijl ze hun oorspronkelijke kleur en gevoel behouden.
















































































































































